Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


22 вересня 2015 р. 19:48:29

19 вересня день згадки чуда Архангела Михаїла.

19 вересня день згадки чуда Архангела Михаїла.

19 вересня день згадки чуда Архангела Михаїла.

Неподалік Ієраполя в місцевосці ,що називалась Херотопа знаходився храм в ім'я святого Архангела Михаїла а біля нього било цілюще джерело.Храм цей був збудований одним із місцевих жителів в честь архангела за те що він допоміг зцілити його німу доньку.Одного разу архангел явився йому уві сні і сказав що донька його зможе знову говорити якщо випє води з джерела цього.Щойно батько виконав вказівку архангела як донька його знову заговорила.
Почувши про це чудо місцеві жителі почали ходити до новозбудованого храму,деякі з язичників приймали хрещення.Та більшість язичників ненавиділа християн та хотіла з заздрощів знищити храм.Вони зробили так що дві ріки зєдналися в їх потік було направлено на храм.Батько дівчинки яку зцілив архангел почав молитися до Михаїла щоб врятував храм і він списом вдарив в гору від чого створилась велика яма куди і влилась тався вода ,оминувши храм.Місце це називається Хони.

https://www.youtube.com/embed/ud2la-0jI5w

Зарваниця :: 19 вересня день згадки чуда Архангела Михаїла. :: Сподобалось319


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×