Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


22 вересня 2015 р. 19:57:15

20 вересня день спомину мученика Созонта

20 вересня день спомину мученика Созонта

20 вересня день спомину мученика Созонта

Святий мученик Созонт був пастухом та багато часу приділяв вивченню Святого Письма та розповідям про нього оточуючим.Багатьох він привів до християнства.Одної ночі йому було видіння що закликало його до мученицької смерті за Ісуса Христа.Він пішов до міста Помпеополя Киликійського де якраз повинно було початися свято в честь золотого ідола що стояв на капищі.Не помічений,Созонт підійшов до ідола цього,відламав йому руку та розтрощив її.Імператор дізнавшись про те дуже розлютився і це означало смерть для багатьох християн.Созонт не бажаючи біди іншим за свій вчинок сам прийшов до Максиміана і визнав себе винним.Максиміан наказав жорстоко катувати мученика а коли він помер в 304 році по Різдві Христоім наказав спалити тіло його та щойно розпалили вогнище полився сильний дощ і погасив його.
Вночі християни забрали тілор його та поховали його гідно.

https://www.youtube.com/embed/gPmbfpAYw3k

Зарваниця :: 20 вересня день спомину мученика Созонта  :: Сподобалось311


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×