Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


22 вересня 2015 р. 20:12:57

22 вересня день святих Йоакима та Анни, батьків Богородиці.

22 вересня день святих Йоакима та Анни, батьків Богородиці.

22 вересня день святих Йоакима та Анни, батьків Богородиці.

Святий Йоаким був потомком царя Давида а Анна була з роду Левіна.Жили вони в місті Назареті Галилейському.Вони довго жили не маючи дітей.В той час це вважалося практично прокляттям.Та вони терпіли всі насмішки і повсякчас молилися про народження дитини.Вже коли вони змирилися з непліддям до них явився Архангел Гавриїл.Він повідомив літнє подружжя про те що зовсім скоро в них народиться донька .Він також сказав що названо її буде Марією і що через неї буде врятовано весь світ.
Помер святий Йоаким в віці 80-ти років через кілька років після Введення Марії в храм.Свята Анна померла за кілька років по смерті чоловіка у віці 70-ти років.

https://www.youtube.com/embed/3JefiynAVZo

Зарваниця :: 22 вересня день святих Йоакима та Анни, батьків Богородиці. :: Сподобалось277


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×