Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


23 вересня 2015 р. 20:46:16

23 вересня згадуються три святі діви :Монодора, Митродора та Нимфодора.

23 вересня згадуються три святі діви :Монодора, Митродора та Нимфодора.

23 вересня згадуються три святі діви :Монодора, Митродора та Нимфодора.

Три сестри з малечку були благочестивими,багато молились та постили і зрештою вирішили залишатися дівами до кінця свого життя, та й взагалі ніяк не бути повязаними із грішним світом.Вони знайшли в пустині місце де почали жити постійно перебуваючи в молитві.Зовсім скоро слава про трьох сестер поширилась по всіх найближчих землях адже до них приходили люди і багато з них зцілювались.
Почувши про них правитель Віфії, на ім'я Фронтон наказав привести сестер до себе.Він намагався переконати сестер відмовитися від віри та дівчата стійко твердили про те що їм нічого не потрібно крім віри в Христа.Врешті розгнівавшись правитель весь гнів свій випалив на старшу сестру Минодору .Довго мучили її кати та вона стійко трималась аж поки змучена не мовила до Господа і не віддала йому душу.
Згодом мучити почали середню сстру,показуючи їй тіло старшої.Та і середня сестра не піддалась на муки і вмовляння не відмовилась від Христе теж.
Згодом привели до правителя і молодшу сестру.Правитель хитрощами і погрозами хотів змусити її поклонитися ідолам та і цього разу вона не піддалась.Вона померла після важких катувань померла.
Тіла сестер хотіли спалити та враз почав падати сильний дощ який не дозволив катам спалити невинних дів.Частина мощей дівчат знаходиться в одному з монастирів Афону.

https://www.youtube.com/embed/m7QrRmxEG3w

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 23 вересня згадуються три святі діви :Монодора, Митродора та Нимфодора. :: Сподобалось310


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 132# Fialka

Хороша замітка. Відео дуже врзило різноманітністю та кількістю святих осіб. Дуже все цікаве. Я радий що тут знаходжуся. 132# Fialka
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×