Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


30 вересня 2015 р. 20:28:01

28 вересня згадується великомученик Микита.

28 вересня згадується великомученик Микита.

28 вересня згадується великомученик Микита.

Священномученик Микита народився і жив на березі Дунаю а сам по походженню був готф.В час його життя християнство було досить поширеним на його землях тож він сам увірувавши в Христа прийняв хрещення від учасника Першого Вселенського Собору Феофіла.Та попри поширеність християнства було багато язичників які активно протестували проти християнства.Після перемоги християн над язичниками в одній битві проти місцевого правителя-язичника віра Христова поширювалась активніше.Приємник Патріарха Феофіла почав перекладати Святе Письмо на тутешню мову, все більше людей приймали святе хрещення.
В той же час правитель-язичник відновлював свої сили , залишаючись при тому язичником.Він люто ненавидів християн і намагався знищити їх з ще більшою силою.Він схопив Микиту та почав катувати його за поширення ним віри.Помер Микита в 372 році нашої ери.
Товариш Микити вночі віднайшов тіло мученика , яке було зцілене від пошкоджень і переніс тіло до Киликії де і поховав його.Згодом мощі його було перенесено до Константинополя.Частини мощей зберігаються в монастирі в Сербії.

https://www.youtube.com/embed/zx0aFbVVuXQ

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 28 вересня згадується великомученик Микита. :: Сподобалось316


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×