Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


30 вересня 2015 р. 20:40:26

30 вересня згадуємо мучениць Віру,Надію,Любов та їх матір Софію.

30 вересня згадуємо мучениць Віру,Надію,Любов та їх матір Софію.

30 вересня згадуємо мучениць Віру,Надію,Любов та їх матір Софію.

В час правління імператора Адріана в другому столітті по Різдві Христовім в Римі жила вдова на ймення Софія.В Софії було троє доньок ,яких вона виростила Богобоязненними і Боголюбивими.Доньки її називались Віра , Надія та Любов.Про дівчат та їх матір та їхню тверду віру у Христа дійшли чутки і до самого імператора,який був ревним язичником та ненавидів християн.Він наказав привести їх до себе.
Представши перед ним молоді дівчата та мати їхня ствердили що вони є християнками.Імператор дуже здивувався такій їх сміливості та відправив їх до однієї язичниці яка мала їх вмовити відріктися від Христа.Проте, дівчата не відреагували на жодні вмовняння і не відреклися від Христа.Тоді імператор,не дивлячись на юний вік дівчат(Вірі на той час було 12 років) наказав катувати саме Віру.
На очах в матері та сестер дівчинку били та катували, імператор так розпалився що хотів кинути дівчинку в казан з киплячою смолою. Та по волі Господній він охолов та наказав вбити її мечем.
Молодші дівчатка побачили тверду віру сестри та її мужність також стали твердішими в вірі своїй та готові були також прийняти мученицьку смерть.Їм відсікли голови мечем.Матір забрала тіла своїх дітей та поховавши не відходилла від їх могил три дні.Бог забрав її багатостраждальну душу.Вона разом із доньками була зачислена до лику святих.Померли вони в 137 році по Різдві Христовім.

https://www.youtube.com/embed/liWw4aFr4Vg

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 30 вересня згадуємо мучениць Віру,Надію,Любов та їх матір Софію. :: Сподобалось262


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 136# Kiril

Ще в школі чув про імена ці. Але ніколи не чув про святих мечеників. Дякую тобі господи за все. 136# Kiril
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×