Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


1 жовтня 2015 р. 19:49:12

1 жовтня згадуємо єпископа Євменія Гортинського.

1 жовтня згадуємо єпископа Євменія Гортинського.

1 жовтня згадуємо єпископа Євменія Гортинського.

Юний Євменій з самого малечку прагнув жити благочестиво і уникав всяких веселощів та мирських насолод.Щоб допомогти бідним та недужим та врятувати власну душу він розпродує своє майно та віддає .
За Благословенням Божим він був рукоположений в єпископи Гортинської церкви на острові Криті.На службі єпископській він активно допомагав усім знедоленим людям,втішав їх, надавав будь-яку поміч. Практично весь свій час Євменій проводив в молитві і ця його молитва мала велику силу.За переказами одного разу в краї де жив Євменій прийшла страшна посуха.Під загрозою був врожай та життя людей. Єпископ побачивши те що дуже потрібен дощ почав молитися і згодом з неба полився сильний дощ.Також єпископ Євменій активно захищав православёя від нападів різних єретиків.Так за таку боротьбу з єретиками його було вигнано до Фівіану де він і помер в сьомому столітті по Різдві Христовім.Для поховання його тіло було перенесено назад до Гортини.

https://www.youtube.com/embed/Xn1r_8Is6w8

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 1 жовтня згадуємо єпископа Євменія Гортинського. :: Сподобалось247


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 109# anonym

Молитвою дощ в спекотні дні на землю випросив у Бога. Чуда різні творив. Милість Бога через його людей. І все божа сила та слава. 109# anonym
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×