Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


2 жовтня 2015 р. 19:34:25

2 жовтня день згадки мученика і пустельника Зосими.

2 жовтня день згадки мученика і пустельника Зосими.

2 жовтня день згадки мученика і пустельника Зосими.

Жив цей пустельник в четвертому столітті нашої ери.Одного разу правитель міста Киликія Дометіан побачив у пустелі старця який сидів і розмовляв поруч з звірями. Побачивши вояків що супроводжували правителя звірі повтікали,старець же лишився.Дометіан спитав його хто він і чому жве посеред пустелі а не серед людей.Зосима на це відповів йому що він не хоче жити поруч із людьми що ненавидять Христа тож живе тут.Правитель дуже розлютився з того що сказав йому пустельник і сказав що як він так вірить в Назаретянина то там він івіддасть його під муки катам.
Досить довго мучили Зосима кати різними способами та ж ось Дометіан сказав йому щоб він собі на спасіння покликав звіра.Зосим помолився Господу і враз прибіг могутній лев.Дикий звір почав підтримувати камінь що звисав з шиї мученика.Всі що були там розбіглись налякавшись лева.Правитель наказав розвязати Зосима щоб відвезти до імператора та той в мить помер.

https://www.youtube.com/embed/AVGYwVwyfxM

Зарваниця :: 2 жовтня день згадки мученика і пустельника Зосими. :: Сподобалось267


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×