Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


8 жовтня 2015 р. 20:35:05

8 жовтня день памяті Єфросинії Олександрійської.

8  жовтня день памяті Єфросинії  Олександрійської.

8 жовтня день памяті Єфросинії Олександрійської.

Народилась Єфросинія Олександрійська в пятому столітті по Різдві Христовім в заможній родині в місті Олександрія.Матір її померла коли Єфросинія була ще зовсім маленькою тож виховання доньки на себе взяв ї батько Пафнутій.Він був благочестивим християнином який часто ходив в монастир до свого наставника ігумена місцевого монастия.Коли доньці виповнилось 18 він вирішив видати її заміж та завів до свого наставника.Ігумен поговорив їз дівчиною та дав благословіння на шлюб. Дівчина ж сама не хотіла чоловіка та шлюбу а хотіла жити монашим життям. Ігумен зрозумівши бажання дівчини таємно постриг її у монахині.Вона відразу покинула отчий дім і пішла служити в монастир.Та побоюючись того що батько все таки знайде її вона переодяглась в чоловічу одіж і пішла в той самий монастир куди змалку ходила з батьком і назвала себе Ізмарагдом. Жоден із послушників не упізнав в молодому ченцеві дівчини що так часто сюди приходила.Тож оселилась Єфросинія в одній з келій де і провела в праці та молитві довгі 38 років де і досягла високої духовності.Довгий час до Єфросинії приходив її батько та він не знав що цей послушник є його єдиною дитиною.Перед смертю своєю дівчина відкрилась батькові та сказала що лише він повинен підготовити її до поховання та смерти.По її кончині Пафнутій роздав все своє майно ,сам же пішов до обителі та прийняв монашество,там же і подвизався в келії рідної доньки.

https://www.youtube.com/embed/c1PlUi6heVo

Зарваниця :: 8  жовтня день памяті Єфросинії  Олександрійської. :: Сподобалось347


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×