Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


16 жовтня 2015 р. 20:33:02

9 жовтня ми споминаємо Апостола та Євангелиста Івана Богослова.

9 жовтня ми споминаємо Апостола та Євангелиста Івана Богослова.

9 жовтня ми споминаємо Апостола та Євангелиста Івана Богослова.

Апостол і Євангелист Іван Богослов був і залишається однією з найважливіших персон Церкви та Біблії.
Згідно Євангеліє Іван богослов ціле своє життя присвятив утвердженню того що сам Господь Бог є любов'ю.Він ловив кожне слово та дію що вчиняв Ісус,був ревностним щодо віри і часом та його ревність мусіла бути спинена Христом.Він ніколи не був двояким і повністю себе усього присвячував одному ділу.
Після смерті Христа він допомагав Богородиці і практично вважався її сином аж поки вона не відбулося її Успення.
Після Успіння Пресвятої Богородиці Іван Богослов вирушує у подорож основна мета якої є проповідь Слова Христового та віри християнської.

https://www.youtube.com/embed/rO2mNuJPLS8

Зарваниця :: 9 жовтня ми споминаємо Апостола та Євангелиста Івана Богослова. :: Сподобалось281


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×