Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


17 жовтня 2015 р. 06:48:34

11 жовтня згадуємо преподобного Харитона Ісповідника.

11 жовтня згадуємо преподобного Харитона Ісповідника.

11 жовтня згадуємо преподобного Харитона Ісповідника.

Преподобний Харитон постраждав за християнську віру в часи правління імператорів Галлерія та Максиміана. Харитон багато молився і почитав память мучениці Текли, яка бул жителькою його рідного міста.Він мужньо викривав бісівську сутність язичницьких божків і зовсім не боявся мук.Власне через віру свою і викриття божків він перетерпав багато мук та все ж залишався живим.
Одного разу направляючись в святі місця він був схоплений розбійниками.Вони закрили його в печері, самі ж в той час далі пішли грабувати.Поки їх не було до печери заповзла змія і не чіпаючи Харитона залізла до пляшки з вном тим самим отруївши його.Щойно розбійники прийшли відразу почали пити вино і померли від отрути.Харитон подякувавши Господу за спасіння підвизався в цій печері. Награбоване розбійниками він роздав бідним та недужим а з самої печери зробив храм, куди почало сходитись багато людей бажаючих жити життям монашим.В обителі преподобним Харитоном були встановлені строгі правила, зараз ця обитель відома як Фаранська Лавра.Згодом він полишив цю печеру та все ж наглядав за своїми підопічними.
Помер Харитон в глибокій старості і був похований в Фаранській обителі.

https://www.youtube.com/embed/PMVkXaepJMw

Зарваниця :: 11 жовтня згадуємо преподобного Харитона Ісповідника. :: Сподобалось276


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×