Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


17 жовтня 2015 р. 07:14:57

13 жовтня день спомину святителя Михаїла, першого митрополита Київського.

13 жовтня день спомину святителя Михаїла, першого митрополита Київського.

13 жовтня день спомину святителя Михаїла, першого митрополита Київського.

Святитель Михаїл за різними джерелами походив із Сирії ,Болгарії та Сербії.В 989 році він прибув із Корсуні до князя Володимира Великого який за рік до того прийняв християнство.На нього була покладена важка робота адже попри Хрещення Русі багато з людей все ще залишались язичниками і не зовсім розуміли християнства як такого. Митрополит обходив кожен куточок Київської Русі і проповідував християнство,читав Євангеліє.Митрополит привів у віру Христову дуже багатьо людей.Крім того він активно зводив храми і загалом укріплював християнство на теренах Київської Русі.
Помер Михаїл в 992 році і був похований в Десятинній церкві , звідки його мощі було перенесено в Антонієві печери а згодом в Успенський храм Києво-Печерської лаври.

https://www.youtube.com/embed/42nUzhvl_2A

Зарваниця :: 13 жовтня день спомину святителя Михаїла, першого митрополита Київського. :: Сподобалось334


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×