Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


17 жовтня 2015 р. 07:27:58

14 жовтня свято Покрови Пресвятої Богородиці.

14 жовтня свято Покрови Пресвятої Богородиці.

14 жовтня свято Покрови Пресвятої Богородиці.

Подія через яку ми святкуємо це свято сталася в десятому столітті нашої ери у місті Влахерна, в храмі де зберігалася риза та пояс Богородиці.Тоді в храмі молилось дуже багато християн, один із яких Андрій .що був юродивим підняв голову вгору і побачив йдущу Богородицю яка молилася за всіх християн зі слізьми.Закінчивши молитву Богородиця простгла над всіма християнами свій омофор щоб захистити людей Божих від усіх ворогів, видимих та невидимих.
Відтоді свято це святкують багато націй.Особливо Покрову Пресвятої Богородиці шанують в Україні.Наша земля і нарід часто страждали від нападів татар, турків та інших національностей, наш нарід вбивали та нищили і люди завжди молилися до ікони Покрови Пресвятої Богородиці в бажанні отримати захист під її святим омофором.
В різні часи день Покрови був тісно повязаний із козацтвом, січовими стрільцями а з 2014 року Покрова Пресвятої Богородиці межує з святом Захисника Вітчизни.
Зараз, в час війни, наші воїни, що оберігають нашу землю і людей від ворога, який колись назвався нашим братом, особливо потребують захисту в Пресвятої Богородиці та її Сина, Ісуса Христа, Спасителя нашого.Також вони особливо потребують наших молитов.

https://www.youtube.com/embed/wMlugK8lJHY

Зарваниця :: 14 жовтня свято Покрови Пресвятої Богородиці. :: Сподобалось370


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×