Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


17 жовтня 2015 р. 07:44:15

16 жовтня день памяти преподобного Дионисія Затворника Києво-Печерського.

16 жовтня день памяти преподобного Дионисія Затворника Києво-Печерського.

16 жовтня день памяти преподобного Дионисія Затворника Києво-Печерського.

Преподобний цей жив у Києво-Печерській лаврі та мав сан пресвітера.В Лаврі мав прізвисько Щепа.Одного разу під час Пасхальних свят у 1463 році він обходив печеру Антонієву в якій були мощі святих і після певного часу сказав:Святі браття та отці!Христос Воскрес!За кілька хвилин наче одним голосом всі відповіли йому -Воїстину Воскрес!
Від того часу він вів затворницький спосіб життя та багато працював і через кілька років помер.Тіло його по смерти було захоронено в Дальних печерах.

https://www.youtube.com/embed/SXWL7gE8a3k

Зарваниця :: 16 жовтня день памяти преподобного Дионисія Затворника Києво-Печерського. :: Сподобалось296


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×