Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


21 жовтня 2015 р. 21:24:10

Сьогодні день памяти Преподобної Пелагії Антиохійської

Сьогодні день памяти Преподобної Пелагії Антиохійської

Сьогодні день памяти Преподобної Пелагії Антиохійської

Преподобна Пелагія до того як стати християнкою вела вельми нечестивий спосіб життя. Вона була головною серед танцівниць Антиохії.Одного разу Пелагія проїздила повз храм де саме в той час проводив проповідь єпископ Едеський ,святитель Нонн.Усі присутні окрім Нонна відвернули лиця свої від грішниці.Святий Нонн же довго вдивлявся їй у слід.Прийшовши до келії він почав молитися за Пелагію.
Наступного дня святитель розповідав присутнім у храмі про страшний Суд,що чекав на людство.Багатьох людей ця розповідь вразила а однією з них була і Пелагія.Вона в сльозах почала просити святителя Нонна про хрещення.Побачивши що дівчина щира у своїх прагненнях він охрестив її.
Вночі,одразу ж по хрещенню до неї явився сатана.Він обіцяв дівчині великі багатства і славу якщо вона тільки відречеться Господа, та колишня блудниця перехрестилась та змовила молитву після чого диявол зник.
Зранку вона зібрала усі свої прикраси та віднесла святителю, який наказав роздати усе це бідним.
Згодом Пелагія одягла волосяницю і пішла до Єгипту де оселилась на Єлеонській горі під чоловічм іменем Пелагій.
Померла вона в 457 році по Різдві Христовім.

https://www.youtube.com/embed/6jsV45i5ZH0

Зарваниця :: Сьогодні день памяти Преподобної Пелагії Антиохійської :: Сподобалось280


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×