Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


24 жовтня 2015 р. 15:03:10

24 жовтня згадується апостол Пилип.

24 жовтня згадується апостол Пилип.

24 жовтня згадується апостол Пилип.

Апостол Пилим, з 70-ти був народжений в Кесарії Палестинській.Відомо що в апостола була жінка і діти.
Після Вознесення Господнього він був поставлений Апостолами з 12-ти як диякон в церкві Єрусалимській .В його обовязки входило пильнувати за пожертвами віруючих а також дбати про вбогих та недужих.
Архидияконом церкви Єрусалиму був святий Стефан.Після його мученицької смерти Пилип іде до Самарії і там активно проповідує Слово Боже, навертає до віри Христової багатьох язичників та навіть волхвів.Один із них по хрещенню своєму не відходить від Пилипа ні на мить і у всьому допомагає.
Він мандрує по багатьох містах світу де проповідує християнство.Згодом,в Єрусалимі його було рукопокладено в сан єпископа ,так він вирушує в Лідію де хрестить багатьох людей.
Помер Апостол Пилип в глибокій старості.

https://www.youtube.com/embed/CJRnGG-LbrE

Зарваниця :: 24 жовтня згадується апостол Пилип. :: Сподобалось357


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×