Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


28 жовтня 2015 р. 20:20:49

27 жовтня споминаємо мучеників Назарія,Гервасія ,Протасія та Кепсія.

27 жовтня споминаємо мучеників Назарія,Гервасія ,Протасія та Кепсія.

27 жовтня споминаємо мучеників Назарія,Гервасія ,Протасія та Кепсія.

Ці четверо мучеників постраждали за віру християнську в часи правління імператора Нерона.
Назарій був сином християнки та юдея, був народжений в Римі та охрещений єпископом Ліном .З дитинства Назарій вирішив все життя присвятити проповіді вчень Христових та допомозі людям яких переслідували люди імператора. Через те він поїхав до Медіолану.Там провідуючи полонених у вязниці він познайомився з братами - близнюками Протасієм та Гервасієм.
Брати ці були народжені в заможній родині та рано стали сиротами оскільки їх батьки були закатовані за їх віру в Христа.Брати все майно своє по смерті батьків роздали бідним в той час самі підвизались в пості і в молитві після чого їх зкрили у вязниці.
Святий Назарій всім серцем полюбив братів і всіма силами намагався допомогти їм або хоч якось полегшити їхню долю.За те язичники часто били Назарія.
Назарій поїхав до Галлії де навернув до віри християнської багатьох язичників.Згодом він пішов до міста Кімели де його чекав учень його на ім'я Кепсій.
Після багатьох небезпечних подій вони пішли до Медіолану і навідали там Гервасія та Протасія.Про цей візит негайно було докладено Нерону івін наказав усікти Назарію та Кепсію голови, за деякий час стратили і братів.
Через багато років єпископу Медіоланському Авмросію було одкровення через яке він дізнався місце поховання мощей мучеників цих.Відомо що мощі цих святих зцілювали.
Мощі були перенесені до Медіоланського собору.

https://www.youtube.com/embed/VaAQ3cpp_Sg

Зарваниця :: 27 жовтня споминаємо мучеників Назарія,Гервасія ,Протасія та Кепсія. :: Сподобалось252


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×