Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


5 листопада 2015 р. 19:55:46

4 листопада згадується Рівноапостольний Аверкій , єпископ Ієрапольський.

4 листопада згадується Рівноапостольний Аверкій , єпископ Ієрапольський.

4 листопада згадується Рівноапостольний Аверкій , єпископ Ієрапольський.

Святий Аверкій жив у другому столітті по Рождестві Христовім в Фригії.Місто Ієраполь в той час був заселений язичниками.Аверкій дуже прагнув привести жителів міста цього до християнства і повсякчас молився за них.І ось одного разу під час молитви явився йому янгол і сказав що він повинен зруйнувати ідолів поганських в капищі.Аверкій з радістю виконав вказівку Господню.Після цього язичники забажали вбити святого за знищення їхнього капища.Та святий почувши про бажання їх вбити його сам прийшов на місце зібрань.Він почав розповідати їм про християнство вказуючи на те що вірують вони неправдиво.В той же час серед натовпу закричало кілька біснуватих юнаків.Аверкій вигнав бісів з їх тіл.Побачивши це язичники попросили єпископа навчити їх віри християнської а згодом багато з них прийняли святе хрещення.
Після того він помандрував містами та селами проповідуючи християнство та зцілюючи людей від недуг як тілесних так і духовних.Святого Аверкія запамятали також як ревного захисника віри від еретиків.

https://www.youtube.com/embed/XvTUeQL93tA

Зарваниця :: 4 листопада згадується Рівноапостольний Аверкій , єпископ Ієрапольський. :: Сподобалось333


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×