Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


10 листопада 2015 р. 20:20:59

8 листопада згадуємо Великомученика Дмитрія Солунського.

8 листопада згадуємо Великомученика Дмитрія Солунського.

8 листопада згадуємо Великомученика Дмитрія Солунського.

Святий Дмитрій народився у місті Солуні що в Греції в родині римського проконсула що був таємним християнином.
Попри високу посаду при імператорському дворі батько Дмитрія охрестив його та виростив як християнина.
Коли батько помер Дмитрія ставить на його посаду новий імператор Максиміан який був жорстоким переслідувачем християнства.
Він наказав Дмитрію щоб той не лише стояв на сторожі його імперії але й знищував християн.Святий Дмитро не міг допустити такого і замість знищення збільшував Христову паству навчаючи людей Божого слова і проводячи хрещення бажаючих.
Зовсім скоро імператор дізнався про те що Дмитрій є християнином і на шляху з походу він спиняється в Солуні.
Очікуючи смерти він продає все майно і роздає бідним.В той же час його кидають до вязниці а злісний імператор розважається вбивствами християн під час гладіаторських боїв.
Помер Дмитрій в вязниці від численних ран отриманих від списів.Тіло його мали кинути на розтерзання звірам та його поховали християни.Його слуга Лупп перед самим похованням забрав перстень святого та окровавлену ризу і почав з молитвами зцілювати людей.
При гробі святого савалось дуже багато зцілень та чуд а з сьомого століття нашої ери від його мощей очала сходити пахуча і цілюща речовина.

https://www.youtube.com/embed/YkJwLn3Okzo

Зарваниця :: 8 листопада згадуємо Великомученика Дмитрія Солунського. :: Сподобалось299


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×