Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


11 листопада 2015 р. 19:54:41

11 листопада згадується Преподобна мучениця Анастасія Римлянка.

11 листопада згадується Преподобна мучениця Анастасія Римлянка.

11 листопада згадується Преподобна мучениця Анастасія Римлянка.

Дівчинка народилась в Римі, та зовсім скоро. у віці трьох років стала цілковитою сиротою.ЇЇвиховували в одному з монастирів поблизу в якому ,подорослішавши,вона прийняла монашество.
Коли на престол зійшов імператор Декій їй вже був 21 рік.Анастасія славилась своєю красою тож багато з юнаків пропонували їй заміжжя, проте дівчина усім відмовляла так як хотіла довіку бути нареченою Господньою.
В той час імператор почав страшні переслідування християн.Анастасію викрали із монастиря і привели до правителя язичники які звинуватили її в тому що вона не хоче бути жоною знатних чоловіків і що вона зневажує ними заради Христа,що був розпятий.
Дівчині було наказано принести жертву поганським божкам та вона відмовилась це зробити ствердно мовивши що є християнкою.Катували її страшно-виривали пальці,відрубали ноги та руки а також повибивали усі зуби.Дівчина стікаючи кровю попросила води, один що стояв біля неї пожалів її та дав випити .Та щойно вона попила води кати знову продовжили мучити її і цього разу відрізали їй язик яким вона прославляла Господа.Врешті, втомлені кати врішили вбити її і відсікли їй голову а чоловіка що дав їй попити також взялися катуваи а згодом і стратили.

https://www.youtube.com/embed/anWwBd2EvFE

Зарваниця :: 11 листопада згадується Преподобна мучениця Анастасія Римлянка. :: Сподобалось245


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×