Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


17 листопада 2015 р. 19:21:54

12 листопада згадується священномученик Зеновій, єпископ Егейський та сестра його Зеновія.

12 листопада згадується  священномученик Зеновій, єпископ Егейський та сестра його Зеновія.

12 листопада згадується священномученик Зеновій, єпископ Егейський та сестра його Зеновія.

Священномученик та його сестра Зеновія померли мученицькою смертю в 285 році Божому у місті Киликія.
Народилися вони в християнській родині і з самого малку були навчені богобоязненності та благочестивого життя .Вже ставши дорослішими вони вирішили що їм непотрібні матеріальні блага і розпродали усе майно своє а те що виручили віддали бідним.
За благочестиве життя та благочинність Бог нагородив Зиновія даром зцілення а згодом він був призначений єпископом общини в Киликії .Будучи єпископом в Киликії він активно розповсюджував віру Христа через що і потрапив в нелюбов до імператора Діоклитіана, який саме почав переслідування на християн.Так він потрапив на суд до правителя Лісія.Той довго вмовляв його поклонитися божкам та він відмовився.
За наказом Лісія його почали катувати страшними методами , його ж сестра побачивши як катують брата вирішила послідувати за ним і прийняти мученцьку смерть.Їх обох катували,кидали в киплячу смолу а потім усікли їм голови.
Пресвітер на ймення Герман таємно передав тіла мучеників християнам для гідного поховання.

https://www.youtube.com/embed/-P6Ij_9fIuw

Зарваниця :: 12 листопада згадується  священномученик Зеновій, єпископ Егейський та сестра його Зеновія. :: Сподобалось258


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×