Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


16 червня 2014 р. 20:01:20

Мученика Лукіліяна і тих, які з ним.

Мученика Лукіліяна і тих, які з ним.

Мученика Лукіліяна і тих, які з ним.

Лукіліян був язичницьким жерцем при римському імператорі Авреліані (270 - 275). Будучи вже старим, він переконався в помилковості язичницької релігії, та всією душею звернувся до віри в Христа Спасителя і охрестився. Під впливом його проповіді багато язичників стали вдаватися до християнства. У той час юдеї через поширення віри в розіп'ятого ними Христа донесли на Лукіліяна градоначальнику Нікомидії Сильвану. Той став змушувати старця повернутися до ідолослужіння. За відмову святому Лукіліяну поламали щелепу, били палицями і повісили вниз головою, а після закрили в темницю, де він зустрів чотирьох юнаків-християн: Клавдія, Іпатія, Павла і Діонісія. Праведний Лукіліян переконував їх рішуче стояти за віру, не боятися мук і смерті. Через деяку пору всі вони були приведені на суд і кинуті в розжарену піч, але дощ, що раптово пролився, загасив полум'я, і ​​святі мученики залишилися неушкодженими. Правитель засудив їх до смертної кари, відправивши для виконання вироку до Візантії. Святі отроки вмирали від меча, а святий мученик Лукіліян численними цвяхами був прибитий до хреста. Свідком подвигу святих мучеників була свята діва Павла, що присвятила себе служінню тим, хто страждає за віру в Христа. Вона приносила в'язням-християнам їжу, омивала їх рани, приносила ліки і хоронила тіла мучеників. Після кончини святого Лукіліяна і чотирьох отроків вона повернулася в Нікомідію і продовжувала своє святе служіння. Свята діва була схоплена і кинута в піч, проте силою Божою залишилася неушкодженою. Тоді її відправили до Візантії, де стратили.

http://zarvanycia.cc.ua/articles/get/76/ ,
https://vk.com/krokdospasinnya ,
https://www.facebook.com/krokdospasinnya ,
https://ok.ru/profile/533438398557 ,
https://twitter.com/krokdospasinnya ,
http://blog.i.ua/user/6200557/ ,
https://www.youtube.com/embed/pqOSGK5NgMY

Зарваниця :: Мученика Лукіліяна і тих, які з ним. :: Сподобалось294


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×