Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


17 листопада 2015 р. 21:59:36

15 листопада день памятіМаркіяна Киринейського.

15 листопада день памятіМаркіяна Киринейського.

15 листопада день памятіМаркіяна Киринейського.

Жив він в четвертому столітті нашої ери.Пішовши до пустелі він провів багато часу в самотності та молитвах,був у строгому пості.Побудувавши собі невеличку келію і постійно молився там навіть не запалюючи свічок адже за чудом Господнім світло Боже саме освітлювало всю келію.
Через певний час до нього прийшо двоє учнів яких він прийняв та все ж залишався самітником.Багато хто просив його вийти в світ заради християн та він відмовлявся від всього все ж надавав людям кісь поради.
Перед смертю він заповів своєму учню поховати його таємно. подалівід келії щоб не викликати особливого галасу навколо його смерти і також слави.
Помер він в 388 році.

https://www.youtube.com/embed/ZljTKPDTPAI

Зарваниця :: 15 листопада день памятіМаркіяна Киринейського. :: Сподобалось343


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×