Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


23 листопада 2015 р. 20:30:12

16 листопада день спомину мучеників Акепсима єпископа , пресвітера Йосифа та диякона Аіфала Єпископ Акепсим був головою християнської церкви в персидському місті Наессон.

16 листопада день спомину мучеників Акепсима єпископа , пресвітера Йосифа та диякона Аіфала Єпископ Акепсим був головою християнської церкви в персидському місті Наессон.

16 листопада день спомину мучеників Акепсима єпископа , пресвітера Йосифа та диякона Аіфала
Єпископ Акепсим був головою християнської церкви в персидському місті Наессон.

Люди дуже любили його адже бачили як він трудиться на благо церкви і які подвиги звершує, та багато кому така старанність була не по душі.Цар на йменняСапор був дуже розлючений діями як самого єпископа так іцілого духовенства християнського і тому наказав схопити усіх.На той час єпископу було більше вісімдесяти років.Його првели на суд до жреця бога сонця де він мав поклонитися поганським божкам та єпископ відмовився це робити.
За відмову поклонитися його страшно побили і кинули до вязниці де над ранок опинилися також пресвітер Йосив та диякон Аіфал.Три роки мучили їх та морили голодом і спрагою аж тут проїзджаючи повз їх темницю сам цар Сафор забажав побачити їх .Змучені та покриті гнойовми ранами мученики постали перед царем який знову змушував їх поклонитися ідолам та вони знову ж таки відмовилися це робити і ствердно визнали свою християнську віру.Єпископу відсікли голову відразу ж а пресвітера з дияконом було відведено до міста і побито камінням.

https://www.youtube.com/embed/-PSJuTbikxE

Зарваниця :: 16 листопада день спомину мучеників Акепсима єпископа , пресвітера Йосифа та диякона Аіфала Єпископ Акепсим був головою християнської церкви в персидському місті Наессон. :: Сподобалось217


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×