Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


25 листопада 2015 р. 21:12:20

22 листопада споминається чудотворний образ Богородиці Скоропослушниця.

22 листопада споминається чудотворний образ Богородиці Скоропослушниця.

22 листопада споминається чудотворний образ Богородиці Скоропослушниця.

Знаходиться він ,як і колись, на святій горі Афон в монастирі Дохіар.
З іконою повязана історія одного монаха.Одного разу він йшов до трапезної з запаленою свічкою і почув голос від образу який сказав йому більше не ходити там і не коптити ікону.Монах подумав що то так пожартували над ним його брати і знову ж на другий день пройшовся попри образ із свічею.Голос знову сказав йому не ходити там та він і цього разу зневажив попередження.
Зовсім скоро він осліп і на цей раз вже зрозумів чому.Він підійшов до образу і з слізьми почав молитися про видужання і Матір Божа послухавши його щирих молитов зцілила очі його від сліпоти.
Вона і зараз зцілює людей від духовних та тілесних недуг через щиру молитву.

https://www.youtube.com/embed/cgbvteU1_aA

Зарваниця :: 22 листопада споминається чудотворний образ Богородиці Скоропослушниця. :: Сподобалось266


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×