Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


3 грудня 2015 р. 20:58:57

26 листопада згадуємо Івана Золотоустого,Патріарха Константинопільського.

26 листопада згадуємо Івана Золотоустого,Патріарха Константинопільського.

26 листопада згадуємо Івана Золотоустого,Патріарха Константинопільського.

Іван Золооустий є одним із трьох найбільших святителів церкви православної .Народився він в Антиохії в сімї воєначальника приблизно в 347 році по Різдві Христовім.По смерті батька він залишається з матір'ю яка віддає все своє життя сину.Іван отримує чудову освіту а згодом починає цікавитись християнством.Так в 20 років він отримує хрещення а вже за три роки його ставлять читцем.По смерті матері він стає ченцем і працює на кафедрі , після того як святителя Мелетея відправляють у заслання його починають розглядати як одного з кандидатів щоб очолити Константинопільську епископську кафедру.Але Іван через свій покірний характер і скромність відмовляється від сану.Два роки після того він перебуває в печерах в повній тишині , молитві та пості та щоб відновити своє здоров'я він повертається до Антиохії.Повернувшись в 381 році він був вивячений в сан диякона.
Всі наступні роки він багато писав аж поки в 386 році не був рукоположений на пресвітера.На нього були покладені обовязки проповідувати Слово Боже.Він робив це так уміло,так зачаровував людей своїми проповідями що зовсім скоро його почали називати Золотоустом.Та попри любов людей до нього були і ненависники.Одна з жінок на ймення Євдоксія невзлюбила святого і почала зводити на нього наклепи.Суд який складався переважно з ненависників присудив Івана Золотоустого до смертної кари.В травні 404 суд також присудив вигнати його з міста, та в ту ж ніч стався землетрус і налякана Євдоксія попросила імператора повернути святителя і зізналася в тому що оклеветала його.Та він все ж залишався в вигнанні.Там він підсилював віру в Христа серед місцевих жителів аж поки не помер 14 вересня 407 року.
Поховано святого в Команах.

https://www.youtube.com/embed/dRlvy09gz_g

Зарваниця :: 26 листопада згадуємо Івана Золотоустого,Патріарха Константинопільського. :: Сподобалось288


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×