Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


3 грудня 2015 р. 21:15:20

27 листопада день спомину апостола Пилипа.

27 листопада день спомину апостола Пилипа.

27 листопада день спомину апостола Пилипа.

Пилип народився в Галилеї у місті Вифсаїди .Він був дуже побожним чоловіком і читаючи Святе Письмо очікував приходу Ісуса.Коли Господь закликав його з собою той пішов за ним.
Відомо що після Вознесіння Христового він активно проповідував Христове вчення часто творячи чудеса.Так, одного разу він воскресив дитя що щойно померло на руках у матері а в Парфах він зцілив очі молодій дівчині яка була сліпою.Язичники палко ненавиділи цього Апостола дже він всіляко викривав лживість віри їхньої і одного разу навіть спалили будинок людини що прихистила Пилипа.Згодом він відбув до Фригії де було багато язичницьких храмів і в одному була величезна єхидна.Апостол вбив її і зцілив багатьох людей що були вкушені зміями.Язичники вирішили розіпяти його на хресті.Та в одну мить стався землетрус і всі хто його розпинав опинилися під землею.Апостола було знято із хреста і він подарувавши всім таїнство хрещення залишив їм єпископа та відразу після того він помер.
Поховала його його сестра Маріамна яка згодом також пішла проповідувати аж до власної смерті.

https://www.youtube.com/embed/zuFvBhUAW6Q

Зарваниця :: 27 листопада день спомину апостола Пилипа. :: Сподобалось333


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×