Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


3 грудня 2015 р. 21:32:42

29 листопада споминаємо Апостола Матвія

29 листопада споминаємо Апостола Матвія

29 листопада споминаємо Апостола Матвія

До того як стати Апостолом Матвій був митарем та збирав податки з людей для Римської влади.Та почувши про Христа він щоб познайомитися з ним виліз на дерево.Ісус помітив його та сказав йому щоб той йшов із ним.Колишній митар покинув все і пішов з Христом.
По Вознесінню він мав іти з проповіддю Слова Христового по світу та перед тим він написав Євангеліє.Воно було написане на прохання юдеїв єврейською мовою і стоїть в числі Євангелій першою.
Пішовши проповідувати він почав дуже багатьох людей приводити до віри християнської і багатьом це не подобалось.Особливо важко було в Ефіопії де на той час жили дикі племена які часто грішили каннібалізмом.
Матвій не міг ніяк налагодити з ними стосунків тож Господь дав йому жезл від якого мала стікати вода та вирости смачні цілющі плоди посмакувавши яких дикі люди мали змінити ставлення до Апостола.На шляху до жителів він побачив на дорозі дружину та сина місцевого правителя які були охоплені бісами.Він зцілив їх і побачивши це багато злюдей захотіли стати християнами.Правителя це зовсім не влаштовувало і він сказавши що Матвій є чарівником наказав спалити його.Щойно полум'я торкнулось тіла Матвія всі одразу ж зрозуміли що полум'я не шкодить йому.Тоді правитель обставив навколо полум'я божків своїх і сам став біля вогню та вогонь що не торкнувся тіла апостола спалив усіх божків і обпалив самого правителя.Фулвіан почав просити його про пощаду і за одною молитвою Матвія все погасло.Сам Матвій помер хоч тіло його було не торкане вогнем.Правитель наказав кинути тіло в залізній труні в море.В ту ж ніч єпископу Платону було видіння щоб він прийшов до моря і забрав тіло його.Гріб з тілом було внесено до хрму. що був зведений Матвієм.

https://www.youtube.com/embed/-EJ_6eMz4hQ

Зарваниця :: 29 листопада споминаємо Апостола Матвія :: Сподобалось281


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×