Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


3 грудня 2015 р. 21:40:50

30 листопада згадується святитель Григорій Неокесарійський.

30 листопада згадується святитель Григорій Неокесарійський.

30 листопада згадується святитель Григорій Неокесарійський.

Народився святитель та чудотворець Григорій в Неокесарії ( Північ Малої Азії).Юнаком навчався в Олександрії та згодом повертається до рідного міста.Там він іде в пустелю де перебуваючи в постійній молитві та пості намагається осягнути дар прозорливості та пророкування.Єпископ Федим із Амасії дізнався про Георгія і вирішив поставити його єпископом в Неокесарії.
Перед освяченням його в єпископський сан він активно молився щоб йому відкрилась таємниця поклоніння Святої Трійці .Йому явилась Богородиця та Іван Богослов який відкрив йому таємницю поклоніння Святої Трійці.Все що було йому сказано він записав і після нього цю таємницю розгорнули святі Василій Великий, Григорій Богослов та Григорій Ніський.
Помер він близько 270 року по Різдві Христовім.

https://www.youtube.com/embed/H5szoLCyT94

Зарваниця :: 30 листопада згадується святитель Григорій Неокесарійський. :: Сподобалось334


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×