Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


4 грудня 2015 р. 20:51:43

2 грудня згадуємо мученика Варлаама.

2 грудня згадуємо мученика Варлаама.

2 грудня згадуємо мученика Варлаама.

Святий мученик Варлаам постраждав за Христа при правлінні злісного ненависника християн Діоклитіана .В момент коли його схопили мученик Варлаам вже був в глибокій старості.Коли його привели до суду,він попри вмовляння і погрози все одно засвідчив що є християнином і вірить лишень в Ісуса Христа.
Імператор надіявся таки його примусити принести жертву ідолам і наказав привести його до капища і протягнути руку.На руку старця поклали розпалену курильницю з ладаном і надіялись що він через страшний біль кине його до вівтаря і таким чином принесе жертву.Та Варлаам стійко переніс біль і тримав курильницю аж поки не згоріла рука його.Після того він помер в 304 році по Різдві Христовім.

https://www.youtube.com/embed/CZMhxa6YrX8

Зарваниця :: 2 грудня згадуємо мученика Варлаама. :: Сподобалось247


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×