Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


4 грудня 2015 р. 20:58:16

3 грудня згадується преподобний Григорій Декаполіт.

3 грудня згадується преподобний Григорій Декаполіт.

3 грудня згадується преподобний Григорій Декаполіт.

Народився преподобний в місті Декаполі Ісаврійському в восьмому столітті нашої ери.З самого малечку Григорій тягнувся до храму та вивчав Святе Письмо.Його батьки ж хотіли йому іншої долі і наполягали на одруженні.Григорій бажаючи присвятити все своє життя Богу таємно іде з дому і з того часу постійно перебуває в мандрах і в проповідях християнства.Він активно виступає проти єресі і допомагає усім кого гнітили за віросповідання.Довгий час він перебуває в монастирі святого Мини звідки через кілька років іде до Константинополя.В Константинополі він важко захворює і помирає в 816 році Христовім.

https://www.youtube.com/embed/TIlXrRragao

Зарваниця :: 3 грудня згадується преподобний Григорій Декаполіт. :: Сподобалось282


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×