Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


7 грудня 2015 р. 20:42:49

5 грудня день спомину апостолів із 70-ти Филимона та його дружини Апфії а також апостола Архипа.

5 грудня день спомину апостолів із 70-ти Филимона та його дружини Апфії а також апостола Архипа.

5 грудня день спомину апостолів із 70-ти Филимона та його дружини Апфії а також апостола Архипа.

Апостол Филимон та дружина його Апфія жили в місті Колосси що в Фригії.Їх життя кардинально змінилось відтоді як вони прийняли таїнство хрещення від Апостола Павла.Дім їх в якому жили став будинком молитви де повсякденно служились Літургії, окрім того все своє життя вони посвятили допомозі знедоленим та недужим.
Апостол Вилимон стає єпископом міста Гази та весь час проповідує християнство по всій Фригії, не залишаючись без опіки апостола Павла.
Сподвижником святого Филимона був апостол Архип.Вони обоє прийняли мученицьку смерть в часи правління імператора Нерона.Під час Богослужіння в храм увірвалося багато язчників і всі що були там повтікали залишились лише Филимон,Апфія та Архип.Їх почали жорстоко бити та різати ножами.Архип помер ще до суду.Филимона з дружиною його Апфією було закидано камінням.

https://www.youtube.com/embed/sE7KHeH6LMk

Зарваниця :: 5 грудня день спомину апостолів із 70-ти Филимона та його дружини Апфії а також апостола Архипа. :: Сподобалось283


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×