Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


7 грудня 2015 р. 20:54:25

6 грудня згадуємо святителя Амфілохія, єпископа Іконійського.

6 грудня згадуємо святителя Амфілохія, єпископа Іконійського.

6 грудня згадуємо святителя Амфілохія, єпископа Іконійського.

Народився він в місті Кесарія Кападокійська і був братом Григорія Богослова та товаришем Василія Великого.
До того як він став на службу до церкви жив він понад сорок років в пустелі в повній самотності .молитві та пості і був відомим як суворий аскет.
Коли в 372 році помер єпископ Іконійський до Амфілохія почали являтись янголи які тричі казали йому явитись в Іконію щоб нести святительський подвиг.Амфілохій пішов з янголами і вони в храмі провели обряд рукоположення його в єпископи.Коли ж люди прийшли що мали його освятити він сказав їм що його вже освятили ангели.
Багато років служив Амфілохій своїй пастві і в молитвах до Господа часто просив для люду зцілення як духовних так і тілесних недуг.Єпископ брав участь у Другому Вселенському соборі та активно боровся з єретиками. Помер він в 394 році в глибокій та спокійній старості.

https://www.youtube.com/embed/AgLWFTAXJm8

Зарваниця :: 6 грудня згадуємо святителя Амфілохія, єпископа Іконійського. :: Сподобалось331


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×