Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


11 грудня 2015 р. 20:42:01

10 грудня споминаємо великомученика Якова Персянина.

10 грудня споминаємо великомученика Якова Персянина.

10 грудня споминаємо великомученика Якова Персянина.

Народився Яків в четвертому столітті нашої ери в заможній та благочестивій християнській родині.Подорослішавши він одружується з християнкою і згодом в них народжуються діти яких вони знову ж таки навчають християнству і виховують в благочесті.Сам Яків займав високу посаду при царі Персії Іздегерді і тому в одному з походів засліплений милістю царя Яків відрікся від хрстиянства і приніс жертву божкам.Дізнавшись про це дружина та діти його написали йому лист в якому благали його покаятись про скоєне.Він вмить зрозумівши важкість гріха свого почав відчайдушно молитись Богу про прощення і це почули інші воєнні і розказали про це царю.Він почувши про те що Яків є християнином покликав його до себе та намагався його впросити та змусити відмовитись від християнства.Яків же не відмовився від Христа і визнав привселюдно що є християнином.
Іздегерд наказав катувати Якова і кати робили з Яковом все що хотіли аж поки його , що стікав кров'ю,не стратили відрубавши голову.

https://www.youtube.com/embed/g1vtRYWbD_U

Зарваниця :: 10 грудня споминаємо великомученика Якова Персянина. :: Сподобалось260


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×