Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


14 грудня 2015 р. 19:47:42

13 грудня згадуємо апостола Андрія Первозванного.

13 грудня згадуємо апостола Андрія Первозванного.

13 грудня згадуємо апостола Андрія Первозванного.

Апостол Андрій був першим кого покликав за собою Христос.Походив він міста Вифсаїди і вже змалечку тягнувся усією душею до Бога.Через бажання бути всією душею з Богом він не одружується а разом із братом займається риболовлею.Коли він почув про пророка Івана Хрестителя то разом із Іваном Богословом стали його учнями і вже згодом сам Іван Хреститель направив їх до Ісуса як до Месії.
Після Вознесення апостол Андрій пішов з проповіддю християнською по світу .Так одного разу він ставши разом зі своїми учнями на горі над Дніпром сказав що на цьому місті стоятиме величне місто і буде збудовано тут багато церков.Цим містом виявився Київ.
На шляху проповідництва багато бід та мук траплялось з апостолом Андрієм.Переважно вони були повязані з ненавистю язичників до християн.Вони багато били апостола а також часто виганяли за межі міст де він проповідував.Та попри всі біди що траплялись на його шляху він залишався неушкодженим та все з новими силами проповідував Слово Христове.
Святий Андрій Первозванний також творив багато чуд які переважно були повязані зі зціленням недуг духовних та тілесних.Зцілення відбувалось за одним словом та молитвою апостола з іменем Христа на устах.
Помер святий мученицькою смертю.Його розіпяли за наказом правителя міста Патри який був ревним язичником і зненавидів апостола за його християнську проповідь і небажання зрадити віру Христову.
Вже за часів імператора Констянтина Великого мощі святого Андрія було віднайдено і поховано в храмі всіх апостолів разом із мощами інших апостолів та євангелистів.

https://www.youtube.com/embed/iJabfQQsUSA

Зарваниця :: 13 грудня згадуємо апостола Андрія Первозванного. :: Сподобалось311


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×