Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


22 грудня 2015 р. 20:45:51

17 грудня день спомину святої Варвари.

17 грудня день спомину святої Варвари.

17 грудня день спомину святої Варвари.

Свята Варвара постраждала за християнство від рук власного батька заможного та владного Діоскора.Він поачивши що донька виросла дуже красивою вирішив зачинити в своєму замку і приставив до неї багато служниць які виконували усі її ажання.Та дівчина виявилась не тільки красивою а й розумною.Якось вона стала захоплюватись навколишнім світом і немов би спитала служниць хто ж цю красу створив а вони відповіли що це все створено отими срібними та золотими богами яким молиться її батько.Варвара засумнівалася в їх словах адже як можливо що звичайні рукотворні ідоли могли створити таку красу?
Дівчина вирішила присвятити пошукам справжнього творця світу все життя і не виходити заміж.Про це вона повідомила і батька свого,якому вже сипались пропозиції від молодих мужів про одруження з донькою його.Та він бачив що донька його проти цього і подумавши що це через її життя з зачненими дверима дозволив їй виходити на двір.Тож тепер вона змогла сама обирати для себе товаришів і гуляти де захотіла б.
Під час одної прогулянки вона зустріла молодих християнок, які їй відкрили правду про християнство .Через деякий час в місто де жила Варвара приїхав священник який для безпеки притворився торговця , він же і вділив молодиці таїнство хрещення.
Коли повернувся Діоскор і дізнався про все то відразу захотів її убити і оголивши меча побіг за нею та тут перед ним розступилась гора і закрила від нього доньку.Там же булодвоє пастухів які побачивши владного мужа відкрили йому схованку доньки.Діоскор не жаліючи доньку страшно побив її та довгий час не давав їй ні їжі ні води а кати найняті ним мучили її різними методами.Та вночі свята помолилась Господу і він зцілив рани її.
Та згодом дівчину знову почли безжально катувати і вже двох, разом із християнкою Іуланією яка теж вирішила прийняти мученицьку смерть , обезголовили.
Зараз мощі святої Варвари спочивають у Володимирському соборі міста Києва.

https://www.youtube.com/embed/_wRSgdK5krQ

Зарваниця :: 17 грудня день спомину святої Варвари. :: Сподобалось280


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×