Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


22 грудня 2015 р. 20:55:03

18 грудня згадуємо преподобного Савву Освященного.

18 грудня згадуємо преподобного Савву Освященного.

18 грудня згадуємо преподобного Савву Освященного.

Преподобний Савва народився в благочестивій християнській родині що жила в Каппадокії.Його батько був воєначальником тому коли його закликали по службі до Олександрії він взяв свою дружину і поїхав, сина ж залишив на дядька.Коли Савві виповнилось 8 років він пішов до монастиря де дуже швидко навчився грамоти та Святого Письма.
В 17 років попри вмовляння батьків повернутися до мрського життя та одружитися він приймає постриг в монашество і зовсім скоро через свої молитви отримує др чудотворства.Черед десять років він іде до Єрусалиму а згодом іде в обитель Євфимія Великого який відправляє його до авви Феоктиста з яким в обителі він перебуває близько тридцяти років.
Згодом він був запрошений бути затворником в печері звідки спершу виходив тільки на вихідні а згодом і зовсім там залишився на 5 років.Євфимій побачивши що молодий монах дуже духовний і став брати з собою до Мертвого моря.
Коли святий Євфимій помер Савва пішов з обителі і пішов до печери біля обителі Герасима Йорданського.Згодом до нього почали сходитись учні, і згодом їх стало дуже багато .Так і виникла Велика Лавра.Святий Савва помер в 532 році в похилому віці.

https://www.youtube.com/embed/5NKGQo8fwy4

Зарваниця :: 18 грудня згадуємо преподобного Савву Освященного. :: Сподобалось331


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×