Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


22 грудня 2015 р. 21:00:58

19 грудня день святого Миколая Чудотворця, єпископа Мир Лікійських.

19 грудня день святого Миколая Чудотворця, єпископа Мир Лікійських.

19 грудня день святого Миколая Чудотворця, єпископа Мир Лікійських.

Святий Миколай народився в другій половині третього століття по Різдві Христовім у місті Патари в родині заможних та благородних християн.Його батьки маючи немалі статки допомагали бідним та недужим.Вони до самої старости не мали дітей тому коли вимолили собі народження сина то пообіцяли віддати його на службу Богові.
Так і сталося.Миколай став священником і попри усілякі переслідування християн які проводилися імператорами намагався і всіляко допомагав християнам,дітям,недужим та вбогим.Допомагав він як матеріально так і морально через що багато хто з людей славили його як Чудотворця.
Память про нього донеслась і до сьогодні,попри всі намагання різних правителів як часів давніх так і теперішніх зробити так щоб його забули.Звісно зараз память про нього звелась суто до подарунків ,мандарин та цукерків, та ті хто дійсно вірить в Миколая і молиться до цього святого будуть мати допомогу від цього святого.
Ми вітаємо усіх хто носить це чудове ім'я і бажаємо Вам усім здоров'я, щастя та всіх благ і нехай Вам помагає святий Миколай чудотворець!!!!

https://www.youtube.com/embed/hkljTOGJ-34

Зарваниця :: 19 грудня день святого Миколая Чудотворця, єпископа Мир Лікійських. :: Сподобалось358


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×