Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


22 грудня 2015 р. 21:08:31

20 грудня згадуємо святого Авмросія ,Медіоланського єпископа.

20 грудня згадуємо святого Авмросія ,Медіоланського єпископа.

20 грудня згадуємо святого Авмросія ,Медіоланського єпископа.

Святий Авмросій народився в 340 році по Різдві Христовім на півночі Італії.
Його родина була заможна та знатна і завдяки батькам він отримує чудову освіту юриста і зовсім скоро він отримує таку ж хорошу роботу.В той же час в місті проходили вибори єпископа на яких якийсь дитячий голос вигукнув його ім'я.Ті що обирали подумали що ця особа гідна стати єпископом тож висвятили його.
В першу чергу він роздав усе майно що мав та почав вивчати святе Письмо та праці мужів хистиянських і вже після того він риступив до роботи.
Святий активно боровся проти єретиків і навіть переміг їх після чого склав пісню Тебе Бога хвалимо яка досі виконується на Літургіях.
Останні роки свої святий проводив в безнастанній молитві і спокійному чеканні своєї смерти яка наступила в 397 році по Різдві Христовім.

https://www.youtube.com/embed/Ahc2Fpkt0RE

Зарваниця :: 20 грудня згадуємо святого Авмросія ,Медіоланського єпископа. :: Сподобалось276


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×