Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


23 грудня 2015 р. 20:27:12

23 грудня згадуємо мучеників Мини, Євграфа та Єрмогена.

23 грудня згадуємо мучеників Мини, Євграфа та Єрмогена.

23 грудня згадуємо мучеників Мини, Євграфа та Єрмогена.

Ці троє мучеників постраждали за віру Христову в часи правління злісного переслідувача християн імператора Максиміана.
Мина був відправлений імператором аи заспокоїти конфлікти що виникали між язичниками та християнами,та імператор не знав що сам Мина є християнином.Будучи чудовим оратором він сам почав проповідувати християнство та й так що багато з язичників почали вірувати у Христа.Дізнавшись про те імператор направив в Олександрію аби знищити усіх християн.Єрмоген будучи язичником мав досить дорий і лагочестивий характер тож коли він поачив з яким терпінням та люовю до Христа зносить всі муки Мина то і сам став християнином.
Побачивши що з посланців немає жодного діла в знищенні християн він поїхав туди сам.Тяжко мучив він їх та жоден з них не поступився вірою заради матеріальних лаг.Тоді імператор уив помічника Мини Євграфа а самому Мині та Єрмогену наказав відтяти голови.
Тіла мучеників ули кинуті до моря в важких металевих ящиках але згодом віднайдені і перенесені до Константинополя.Імператором Юстиніаном було зведено храм в ім'я мученика Мини Олександрійського.

https://www.youtube.com/embed/SCxb3QUSb8A

Зарваниця :: 23 грудня згадуємо мучеників Мини, Євграфа та Єрмогена. :: Сподобалось206


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×