Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


18 червня 2014 р. 20:38:50

Єпископи УГКЦ закликають продовжувати постити і невпинно молитися за мир в Україні

Єпископи УГКЦ закликають продовжувати постити і невпинно молитися за мир в Україні

Єпископи УГКЦ закликають продовжувати постити і невпинно молитися за мир в Україні

«Наша християнська совість розмовляє з нами... говорить що ми не маємо права опускати руки. Ми зобов'язані далі перебувати в благанні і пості. У цей складний для нашого народу час просимо в Бога перемоги над підступами зовнішнього агресора та волі для нашої землі), - пишуть владики Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ в Заклику до вірних і усіх людей благої волі продовжувати постійне благання і піст за мир в Україні.

Греко-католицькі єпископи закликають вірних УГКЦ та загалом всіх християн і жителів нашої планети благої волі продовжити постійний піст і благання за мир і краще майбутнє України. У Заклику Преосвященні владики надають точні практичні вказівки умовного продовження «цього духовного подвигу».

Ієрархи доручають продовжувати в парафіях, монастирях і семінаріях постійне цілодобове благання. Всіх віруючих і всіх жителів нашої планети благої волі єпископи вимагають кажен дени в 21:00 злитися в загальній молитві за Україну «В понеділок - за вдале служіння Президента, Уряду та Верховної Ради України; Вівторок - за недругів: за навернення тих, хто переслідує і нападає на нас, В Середу - про українське військо; Четвер - за правоохоронні органи та міліцію; П'ятницю - за поранених, полонених, біженців та їх сім'ї; В Суботу - поминання покійних, а саме загиблих бійців і всіх безвинно убієнних; В Неділю - за єдність і соборність України».

Крім цього, в УГКЦ оголошено постійний вимогливий піст в подальшому порядку: пн - Київська архиєпархія, Донецький, Харківський, Одеський і Кримський екзерхат; Вівторок - Львівська архиєпархія, Стрийська єпархія; Середа - Івано-Франківська архиєпархія, Коломийсько-Чернівецька єпархія; Четвер - Тернопільська архиєпархія, Бучацька єпархія, Самбірсько-Дрогобицька єпархія; П'ятниця - Сокальсько-Жовківська єпархія, Луцький екзархат. А в кінці кожної Літургії владики закликають наспівувати благання «Боже великий, єдиний».

Як пишуть у Заклику єпископи УГКЦ, перед лицем новітніх загроз люди України зобов'язані злитися «у власній готовності оберігати Вітчизну, відстоювати її соборність та право кожного громадянина жити у вільній, демократичній і європейській країні».

«Початок оновлення влади в нашій державі, президентські вибори, які проявили консолідацію української спільноти і здатність народу брати на себе відповідальність за своє майбутнє, збереження міжрелігійного та міжнаціонального миру в країні - все це плід вислуханих Всевишнім молитов, прояв сили Покрови над нами Пресвятої Богородиці, посвята України яку ми повернули 6 квітня цього року), - заохочують віруючих владики.

Підказуємо, що дещо раніше, а конкретно під час попередньої сесії Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ, 31 січня - 1 лютого 2014 що проходив у Львові, владики прийняли Звернення з приводу ситуації в Україні. У зверненні був оголошений період посту в усіх єпархіях із закликом молитися за мир. Беручи до уваги, що ситуація в Україні ще більш загострилася і залишається неврегульованою, ієрархи УГКЦ під час чергової сесії Синоду прийняли рішення продовжити пост і благання в цьому намірі.

Департамент інформації УГКЦ

http://zarvanycia.cc.ua/articles/get/80/ ,
https://vk.com/krokdospasinnya ,
https://www.facebook.com/krokdospasinnya ,
https://ok.ru/profile/533438398557 ,
https://twitter.com/krokdospasinnya ,
http://blog.i.ua/user/6200557/ ,
https://www.youtube.com/embed/W9tGDBDaILQ

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Єпископи УГКЦ закликають продовжувати постити і невпинно молитися за мир в Україні :: Сподобалось361


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 21# Korason

Дай Боже миру в Україні! 21# Korason
Коментарій

Від користувача 18# Kerilec

Господи Благослови! 18# Kerilec
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×