Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


25 грудня 2015 р. 20:39:33

24 грудня день пам'яти преподобного Даниїла Стовпника

24 грудня день пам'яти преподобного Даниїла Стовпника

24 грудня день пам'яти преподобного Даниїла Стовпника

Преподобний народився близько 410 року в Месопотамії, в місті Самосати. Його народження було чудом для його матері, яка не могла мати дітей, та вона не покидала надії і щиро молилася Богові. Бог почув її молитви і невдовзі у неї народився син. Немовлятко мати в знак подяки пообіцяла віддати до монастиря.
До п'ятирічного віку хлопчик жив не маючи імені , та якось батьки привели його до місцевого монастиря. Настоятель цього монастиря наказав принести йому одну з храмових книг і випадково розгорнувши її натрапив на слова пророка з іменем Даниїл, це було знаком для батьків і вони назвали його іменем цього пророка. В той самий день мати з батьком хлопчика попросили ігумена аби він забрав їхнього сина до монастиря,але ігумен сказав їм сказавши що дитина ще мала щоб служити в обителі.
У 12 років Даниїл пішов до монастиря, нікому не сказавши куди прямує ,та батьки втямивши де він може бути зраділи і попрямували за ним до монастиря. Там його побачили все ще у звичному одязі і відразу почали просити ігумена аби той постриг його в монахи.
Ігумен остриг хлопця в недільний день, але попросив батьків аби вони не приходили до сина надто часто.
Одного разу ігумен монастиря взяв хлопця з собою аби провідати Симеона Стовпника.Той напророчив молодому ченцеві, що той звершить такий самий подвиг як і він. Даниїл з ігуменом повернулись до монастиря де хлопець продовжив жити затвірником аж поки вночі йому не явилось видіння яке вказало хлопцеві де він має звершувати подвиг. Преподобний пішов до пустелі ,взявши з собою двох учнів, які згодом звели йому стовп на якому преподобний Даниїл провів 33 роки. За роки що преподобний провів на стовпі до нього приходило дуже багато недужих, біснуватих та інших людей які просили в святого допомоги і молитви і отримували сцілення.
Помер преподобний Даниїл у віці 80 років.

https://www.youtube.com/embed/pVGjYI15vv0

Зарваниця :: 24 грудня день пам'яти преподобного Даниїла Стовпника :: Сподобалось267


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×