Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


29 грудня 2015 р. 20:33:02

26 грудня 2015 року Божого ми споминаємо мучеників Єстратія, Євгенія, Авксентія , Мардарія та Ореста.

26 грудня 2015 року Божого ми споминаємо мучеників Єстратія, Євгенія, Авксентія , Мардарія та Ореста.

26 грудня 2015 року Божого ми споминаємо мучеників Єстратія, Євгенія, Авксентія , Мардарія та Ореста.

Святі мученики Авксентій,Євстратій, Євгеній , Мардарій і Орест постраждали за Хреста в часи правління імператора Діоктиліана в Вірменії.
Першим прийнявшим страждання за Христа став пресвітер церкви Аравійської на ім’я Авксентій, якого було кинуто до вязниці.
Побачивши непохитність християн , правитель міста Саталіона, воєначальник Євстратій, який також але таємно сповідував віру вирішив відкрито прийняти християнську віру, за що його багаторазово катували вогнем та жорстоко били. Після цього Євстратія було спалено на вогнищі а Авксентію було відсічено голову. Мученицьку смерть Авксентія та Євстратія побачив чоловік на ймення Мардарій, він вирішив також пристати до християнства, через що його було повішено вниз головою. Перед своєю смертю він щиро помолився і невдовзі віддав Богові душу. Мученику Євгенію відтяли язик, руки та ноги а накінець відсікли голову. Орест також прийняв віру та був засуджений до страти через спалення на розжареному ложі з металу.

https://www.youtube.com/embed/tpFMdGRV7v0

Зарваниця :: 26 грудня 2015 року Божого ми споминаємо мучеників Єстратія, Євгенія, Авксентія , Мардарія та Ореста. :: Сподобалось352


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×