Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


5 січня 2016 р. 20:59:30

31 грудня вшановуємо святого мученика Севастіана

31 грудня вшановуємо  святого мученика Севастіана

31 грудня вшановуємо святого мученика Севастіана

Мученик Севастіян народився в місті Нарбоні, що знаходилося у Галлії. Щоб здобути освіту він переїхав до Медіолану(зараз Мілан). При правлінні імператорів Діоктеліана та Максиміана працював начальником варти та користувався великою повагою за хоробрість , мудрість і справедливість. Також він помагав християнам, так як сам був таємним християнином. Та таємним його християнство було недовго бо дізнавшись про його віру імператор Діоктеліан допитав його і зрозумівши, що свою віру він не покине наказав вивести його за межі Риму ,прив'язати до якогось дерева та вбити з луків.
Жінка на ім’я Кастула пішла за місто аби знайти тіло його щоб поховати і знайшла його живим . Вона вирішила взяти його до себе і вилікувати його тож згодом його рани затягнулись і християни стали переконувати його покинути Рим щоб залишитись живим ,але Севастіян відмовився та пішов назустріч імператорам до язичницького храму де привселюдно звинуватив їх у брехні та безчесті.
Розлючений такою поведінкою Севастіана імператор наказав стратити його на іподромі.
Коли Севастіана вбили тіло його кинули наче непотріб до ями ,тої ночі він наснився християнці і попросив її знайти тіло і поховати в підземних катакомбах. По заповіді цій і вчинила вона.

https://www.youtube.com/embed/udHFZdCXaUA

Зарваниця :: 31 грудня вшановуємо  святого мученика Севастіана :: Сподобалось203


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×