Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


5 січня 2016 р. 21:06:37

1 січня згадується мученик Боніфатій.

1 січня згадується мученик Боніфатій.

1 січня згадується мученик Боніфатій.

Святий мученик Боніфатій був служником та коханцем заможної римлянки ,що звалась Аглаїдою . Вони дуже часто проводили дні в пияцтві та плотських утіхах . Та ось одного дня оглянувшсь на своє життя Аглаїда вирішила стати на стежку праведності . Почувши що, якщо вона буде тримати мощі святих вдома і стане всяко їм поклонятись, то вони очистять її душу вона відсилає свого коханця на схід де він за її поханням мусів найти такі мощі і привезти їй.Боніфатій посміявся над нею і спитав що буде як не найде мощів?Чи вона прийме його тіло взамін?
Приїхавши в місто Тарс Кілікійський він вийшов на площу де саме катували кількох християн. Побачивши їхні муки дуже вразили його і він цілуючи їхні руки і ноги вирішив що і він мученицьку смерть. Суддя спитав Боніфатія хто він і Боніфатій відповів, що є християнином, а згодом він відмовився від жертвоприношення його було засуджено до катування.
Боніфатія били дуже сильно , аж плоть відпадала від костей, йому запихали голки під нігті, а потім в горлозаливали розпечене олово. Та попри всі катування Боніфатій залишився неушкодженим. Присутні там дуже розлютились через те що кати так мучили Боніфатія і почали бунтувати проти суддів.
Наступного дня суддя наказав кинути мученика Боніфатія у казан з смолою,що кипить та і це не пошкодило мученика адже його врятував ангел, казан перевернувся і смола, що була в ньому облила катів. Суддя був дуже розлючений і засудив Боніфатія до страти мечем. З ран його полилось молоко та кров і люди, що були там, увірували в Бога. В той же час люди з якими він приїхав сюди почали розшукувати його, думаючи що його заполонили розваги , та зустрівши очевидця страти Боніфатія пішли за ним до місця його смерті та забравши його останки повернулись до Риму.
Перед приїздом їх приїзду у сні до Аглаїди прийшов ангел і сказав щоб вона прийняла свого раба з честю. Аглаїда скликала клириків і з честю зустріла останки мученика , поховала його а згодом на місці його поховання збудувала храм.Все ж своє майно роздала бідним та пішла до монастиря в покаянні і молитвах провела останні роки свого життя. Поховали її недалеко від храму де лежали мощі Боніфатія.
Багато людей моляться Боніфатію в надії на зцілення від хвороби алкоголізму.

https://www.youtube.com/embed/L5QvwOOW2VE

Зарваниця :: 1 січня згадується мученик Боніфатій. :: Сподобалось314


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×