Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


6 січня 2016 р. 21:25:53

Веселих свят, смачної куті та дзвінкої коляди!

Веселих свят, смачної куті та дзвінкої коляди!

Христос Народився!Славімо Його!

Шановні друзі та користувачі нашого блогу-порталу Зарваниця!
Сьогодні надвечір'я Різдва Христового, народився наш спаситель,наша надія та любов!Ця подія є найвизначнішою в житті кожного християнина.Так саме вона, а не наше власне народження,не весілля і не народження дітей - Народження Христа, особи яка своєю любовю до нас врятувала весь світ, перемогла смерть,яка дала нам можливість жити вічно.
Ми хочемо привітати Вас із цм чудесним святом!Хочемо поділитися з Вами радістю яка переповнює нас в цей день і побажати Вам усім та родинам Вашим здоров'я, злагоди та добра і що найважливіше зараз для нашої країни-любові і миру!Любові бо вона зцілює навіть найжорсткіші серця!А миру для того щоб над нашими головами і над головами наших солдатів не пролетіла більше жодна куля, щоб жодна мати та жінка з дитиною не отримували поганих звісток про смерть близьких.
Веселих свят, смачної куті та дзвінкої коляди!

https://www.youtube.com/embed/9FMJNFTuawo

Зарваниця :: Веселих свят, смачної куті та дзвінкої коляди! :: Сподобалось227


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×