Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


12 січня 2016 р. 20:06:40

2 січня ми згадуємо святого Ігнатія Богоносця.

2 січня ми згадуємо святого Ігнатія Богоносця.

2 січня ми згадуємо святого Ігнатія Богоносця.

Ігнатій Богоносець постраждав за віру християнську в часи правлінняімператора-язичника Траяна.До своєї мученицької смерти він був учнем Івана Богослова і активно проповідував християнство, через що і не взлюбив його грізний імператор.
Побачивши що святий не реагує на жодні вмовляння та погрози і далі продовжує сповідувати християнство імператор наказав кинути його на поталу хижакам , які відразу ж розтерзали його.Після смерті християни забрали кістки його та поховали їх в Римі.та місто це не стало останнім спочнком мощей святого,адже їх неодноразово переносили аж поки не схоронили їх в цьому ж Римі, в храмі святого Климента.Відомо що від мощей святого Ігнатія відбувалося багато чудесних зцілень.

https://www.youtube.com/embed/c0-zlTsKHxI

Зарваниця :: 2 січня ми згадуємо святого Ігнатія Богоносця. :: Сподобалось230


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×