Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


12 січня 2016 р. 20:27:52

5 січня вшановуємо пам'ять мучеників Критських.

5 січня вшановуємо пам'ять мучеників Критських.

5 січня вшановуємо пам'ять мучеників Критських.

В часи правління імператора Декія ,правителем острова Крит був його тезка а такий же ненависник християн Декій.В той час імператор наказав Декію аби той схопив і знищив усіх християн ,яких тільки зможе віднайти на острові.Правитель Декій радий був виконати цей наказ і з захопленням прийнявся вигадувати усілякі методи катувань для невірних.Через деякий час до правителя привели десятьох юнаків ,які визнали себе християнами . Хлопців катували страшно, так як тільки вимагав кровожерливий правитель та вони переерпіли все і все одно сповідували себе християнами.Декій не збирався зупинятись і наказав катувати молодиків з новими силами.Хлопці знову ж стояли на своєму і розуміючи те що мабуть,все таки їхня віра є правою Декій наказав відсікти їм голови.
Після смерти цих юнаків правитель і кати відійшли по своїх справах , християни ж взяли тіла молодих чоловіків і схоронили згідно традицій.
За деякий час мощі їх були перенесені до Гортини.

https://www.youtube.com/embed/1mdwSASxwLg

Зарваниця :: 5 січня вшановуємо пам'ять мучеників Критських. :: Сподобалось297


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×