Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


24 січня 2016 р. 17:53:47

10 січня згадуються двадцять тисяч мучеників спалених у Нікомидії.

10 січня згадуються двадцять тисяч мучеників спалених у Нікомидії.

10 січня згадуються двадцять тисяч мучеників спалених у Нікомидії.

Сталося це в часи правління жорстокого переслідувача християн імператора Максиміана.Якось він вирушивши в похід залишив при дворі своєму жрицю поганську яку звали Домною.Ніхто й не очікував але якось Домна прочитала Діяння апостолів та послання апостола Павла та прониклася всім серцем до віри християнської.Згодом вона охрестилася і через те була побита слугою імператорською і закрита в темницю.Та Домна була досить розумною і щоб утекти звідти притворилась божевільною та зовсім скоро була відпущена до монастиря.
В той же час імператор повернувся і щодуху заходився шукати свою жрицю та всі пошуки були даремними,хіба що солдати імператора розгромили обитель в якій колись перебувала Домна.Вони позбирали усіх черниць і кинули до вязниць, а одну що найбільше пручалася віддали до публічного дому,та і там вона не позбулася честі бо її звідти вивів Ангел.
Розлючений Максиміан вирішив влаштувати свято і наказав щоб усі прийшли поклонитися божкам.Та в одному християнському храмі якраз проходила Літургія і було в храмі тому багато людей які попри погрози від імператорських служників не поступилися і не пішли поклонитися божкам .Поки кати готувались підпалити храм з усіма людьми там митрополит охрестив усіх хто був оглашенний і всім вділив причастя Святих Божих Таїн .
Після тог як храм та людей в ньому було спалено Максиміан думав що знищив усіх та їх було ще багато.
Одним із християн була і Домна яка в одязі юнака прийшла на пожарище де загинуло багато її братів та сестер і почала поклонятися решткам їхнім та плакати.Почувши про юнака цього Максиміан наказав схопити його та привези до суду.Дізнавшись що то не юнак а Домна він наказав стратити її.

https://www.youtube.com/embed/wc1faCry4y0

Зарваниця :: 10 січня згадуються двадцять тисяч мучеників спалених у Нікомидії. :: Сподобалось247


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×