Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


24 січня 2016 р. 18:14:19

13 січня 2016 року згадуємо преподобну Меланію Римлянку.

13 січня 2016 року згадуємо преподобну Меланію Римлянку.

13 січня 2016 року згадуємо преподобну Меланію Римлянку.

Дівчина народилася в християнській родині де її виховували благочестивою та богобоязненною.Коли вона була ще зовсім юною її насильно віддали заміж за чоловіка Апиніана.Вона просила чоловіка аби жив з нею в шлюбній чистоті та він не зважаючи на її прохання пізнав її.Зовсім скоро вона завагітніла та дитина померла, потім ще раз та і цього разу дитя не вижило і ледве не забрало Меланію.Переживаючи за здоров'я дружини Апініан дав обіцянку що якщо вона залишиться з ним а не помре він згодиться жити в чистоті.
Меланія вижила і Апініан дотримав слова і вони обоє почали жити в подружній чистоті.Згодом вони розпродали усе майно своє і віддали бідним та іншим людям які потребували цього.Також вони збудували багато церков та монастирів.

Померла свята Меланія в 439 році по Різдві Христовім.

https://www.youtube.com/embed/YOSEM_nqFUw

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 13 січня 2016 року згадуємо преподобну Меланію Римлянку. :: Сподобалось330


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×